Donderdag 20 januari 2022
MVV staat een pittige avond in eigen Geusselt te wachten. Immers komt koploper FC Volendam op bezoek. De ploeg draait prima dit seizoen en verloor slechts één keer. Ook heeft de ploeg van Wim Jonk de meeste doelpunten dit seizoen gescoord van alle Keuken Kampioen Divisie-ploegen: 52x. Niet verwonderlijk met topscorer Robert Mühren binnen de geleden. Hij was vorig seizoen met 38 doelpunten toscorer van de KKD. Nu na zijn transfer naar Volendam heeft hij bij de ploeg uit het palingdorp er alweer 20 inliggen, oftewel: hij draait zo ongeveer één op één.
FC Volendam is ongeslagen in de laatste twintig wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie (W14, G6) en kan tegen MVV de langste ongeslagen reeks in de clubhistorie evenaren: Volendam bleef 21 keer op rij ongeslagen in de Eerste Divisie tussen september 1969 en april 1970.
MVV heeft een flink aantal afwezigen, daarentegen een startdebuut van Arian Kastrati.
We spraken aan de vooravond van het duel MVV-FC Volendam met trainer Klaas Wels (klik HIER) en Arian Kastrati (klik HIER).