Dinsdag 23 augustus 2022
Streep alle afspraken door voor zondag 4 september, neem je familie, vrienden en buren mee. Want zondag 4 september is het zo ver: de strijd om Limburg barst weer los. Om 12:15 uur spelen we die dag de derby tegen Roda JC. Beide partijen hebben tot nu toe een aantal wedstrijden gewonnen en het belooft dan ook zoals altijd een mooi affiche te worden. Hieronder lees je alles wat je moet weten over de derby van het zuiden.
Tickets aanschaffen
Voor wie de wedstrijd tegen Roda JC wil bezoeken gelden er een aantal voorwaarden. Omdat het een risicowedstrijd is, mogen we geen kassaverkoop houden. Ook is het niet mogelijk om tickets bij de info-balie aan te schaffen. Je kan dus alleen online je ticket aanschaffen. Hiervoor geldt dat er een 1-op-1 verkoop is, per account kan je dus maar 1 ticket kopen.
Toegang tot het stadion
Het stadion zal op de wedstrijddag een uur van tevoren opengaan. Supporters kunnen dus vanaf 11:15 het stadion betreden. Bij binnenkomst geldt dat er een 100% ID-controle plaatsvindt. Vergeet dus niet je legitimatiebewijs mee te nemen.
Risicowedstrijd
Omdat de wedstrijd een zogenoemde risicowedstrijd is, gelden er strikte voorwaarden vooraan de verkoop. Zo mogen er geen uit-supporters aanwezig zijn en dient het uit-vak dient leeg te blijven, als straf voor de de ongeregeldheden bij de laatste thuiswedstrijden.
Inwoners van de 045-gebieden (zoals Landgraaf, Heerlen, Kerkrade, Parkstad) zullen tijdens de voorverkoop worden geweigerd. Bij de ingang zal er dan ook een algehele ID-controle plaatsvinden. Mensen die uit deze gebieden komen zullen worden geweigerd en krijgen hun geld niet terug voor het reeds aangekochte ticket.
Tickets zijn tot en met vrijdag 2 september 12:00 verkrijgbaar via de online ticketshop.