Dinsdag 19 april 2022
Op een andere dag dan we gewend zijn - en wel op een maandag - speelt MVV Maastricht de uitwedstrijd tegen Jong PSV. Om precies te zijn: maandag 25 april, aanvang 20.00 uur.
Het betreft een B-wedstrijd met verplichte auto/ buscombi. Supporters kunnen aan de infobalie omwisselbiljetten ophalen voor de autocombi. Maar haast je, want de verkoop sluit al woensdag! Tot 17.00 uur kan men terecht bij de Infobalie van MVV en tot 19.00 uur kan men een mail sturen naar tickets@mvv.nl
Er zijn 126 kaarten beschikbaar. De kassa is op wedstrijddag zelf gesloten.
De prijs voor de zowel auto als buskaart bedraagt € 5,00.
De voorwaarden in Eindhoven zijn:
• Men kent een duidelijk en zeer strikt beleid op het gebied van (antisemitische- ) kwetsende
spreekkoren.
• Géén alcohol op heenreis toegestaan
• Bij constatering van wangedrag van supporters in de bus(sen), kan de politie besluiten om de
bus(sen)terug te sturen naar Maastricht
• Wanneer er geconstateerd wordt dat er dronken supporters uit de supportersbus(sen) / auto’s komen, zullen deze de toegang tot het stadion worden ontzegd. Mocht dit gelden voor het merendeel van de supporters op de bus(sen) dan zal/ zullen de bus(sen) / auto’s in zijn geheel worden teruggestuurd.
• Vlaggen zijn toegestaan (stokken max. 8 mm dik, 1.0 m lang, flexibel)
• Sfeerdoeken zijn niet toegestaan
• Spandoeken mogen niet over de reclameborden worden gehangen
De teksten worden gecontroleerd.
• Cameratoestellen met telelens tot 70 mm zijn toegestaan.
• Géén vuurwerk, shooters of megafoons toegestaan
• Bij betreden van de Herdgang zal er fouillering plaatsvinden.
Catering:
De catering is voor de supporters geopend vanaf 19.00 uur. Consumpties in het bezoekers vak dienen per pin te worden betaald.
Parkeren:
Er zijn 100 parkeerplaatsen beschikbaar bij de school en van daaruit middels bospad loopt men naar de tribune. De bussen zullen geparkeerd worden naast het uitvak