We zijn inmiddels enkele wedstrijden onderweg in het nieuwe seizoen. De resultaten en de ontwikkeling van het team geven vertrouwen en zorgen voor veel energie richting het verdere verloop van het seizoen. Tegelijkertijd kijken we als club verder dan alleen de prestaties op het veld. Achter de schermen zijn we volop bezig met de verdere ontwikkeling van MVV Maastricht en de koers die we de komende periode gezamenlijk willen varen.
Daarom vinden we het belangrijk om onze supporters en partners hier actief in mee te nemen. Een sterke club bouwen we immers samen. Transparantie over waar we als club staan, welke keuzes we maken en waar we naartoe willen, vinden we daarbij essentieel.
Om die reden organiseren we op donderdag 3 september om 19.00 uur een informatieavond in de Maastricht Collectief Business Lounge. Tijdens deze avond gaan Andries Jonker en Tom Daemen in op de ontwikkelingen binnen het voetbal en de bredere organisatie rondom MVV Maastricht. Daarnaast bieden zij inzicht in de keuzes die binnen de club worden gemaakt en de ambities voor de toekomst.
De avond is nadrukkelijk bedoeld als een moment om elkaar te ontmoeten, met elkaar in gesprek te gaan en onze koers gezamenlijk te bespreken. Uiteraard is er volop ruimte voor vragen en verdieping.
Aanmelden voor deze avond is noodzakelijk. Er zijn maximaal 500 plaatsen beschikbaar. De toegang is volledig gratis. Reserveer jouw plek kosteloos via deze link
Donderdag 3 september | 19.00 uur | Maastricht Collectief Business Lounge
We hopen onze supporters en partners donderdag te mogen verwelkomen.