https://www.mvv.nl/IManager/Media/17470/1846515/NL/reg/hps-shirtricardo.jpg https://www.mvv.nl/IManager/Media/17470/1581723/NL/reg/volle-petaj-grijs.png https://www.mvv.nl/IManager/Media/17470/1608442/NL/reg/sub-koencloseup.jpg

Blog 1 - Wat speelt er? (aftrapblog 2019-2020)

Zaterdag 25 mei 2019

Hoe opportunistisch de voetbalwereld kan zijn, blijkt vandaag maar weer eens. Vorige week schreef ik mijn eindeseizoensblog, maar ik wil jullie toch nog een keer informeren over recente ontwikkelingen. Goed beschouwd is het eigenlijk de eerste blog van het seizoen 2019-2020. Een seizoen dat wij ambitieus tegemoet treden. Met een nieuwe trainersstaf, jullie hebben het gisteren kunnen lezen. Fuat Usta als nieuwe hoofdtrainer, Robbie Servais als assistent. Door de stage van Fuat twee seizoenen geleden, weten we welk vlees we in de kuip hebben. Zijn ervaringen als onder andere assistent van Guus Hiddink spelen daarbij ook in zijn voordeel. Robbie Servais gaat een belangrijke schakel worden tussen de jeugd en het eerste elftal. Hij wordt niet alleen assistent, maar ook trainer van de O19. Daardoor denken we talenten gerichter kansen te kunnen bieden. Om het simpel te stellen: liever een talentvolle jeugdspeler laten invallen dan een meer gearriveerde speler die eigenlijk niet mee kan met onze ambities. Want we zien nu inderdaad een aantal jongens vertrekken, maar wij zien dat intern vooral als doorselecteren. Willen we stappen zetten, moet de kwaliteit omhoog. Naast Robbie zoeken we nog een 2e assistent. Daarmee is de technische staf op oorlogssterkte. Het eerste interview van Fuat op L1, woensdag jl. na afloop van zijn presentatie, geeft heel goed weer waar we heen willen: richting Eredivisie, met een gezonde dosis zelfvertrouwen. Ik weet dat we in eerdere seizoenen iets bedachtzamer waren. Nu spreken we onze ambities hardop uit. Omdat  directie samen met bestuur  vinden dat MVV dat moet kunnen. De afgelopen seizoenen hebben laten zien dat de Play-Offs gehaald worden of binnen handbereik zijn. Nu is het tijd voor een volgende stap. Dat blijft niet bij woorden. Op de eindeseizoensactiviteit die volgde meteen na afloop van de trainerspresentatie is het al even aangehaald, en vanzelfsprekend wil ik dat ook bij jullie kenbaar maken: een vooraanstaande groep sponsoren heeft aangegeven de ambities en plannen van MVV te delen. Zij committeren zich (opnieuw) aan de club en ondersteunen de plannen met een financiële injectie. Geld dat voornamelijk bedoeld is voor ons spelersbudget. Naast die investering zijn we in gesprek met partners voor het shirtsponsorschap voor komend seizoen en wordt verder gewerkt aan de verbetering en uitbreiding van ons sponsorbestand. Kjell Knops is  de nieuwe naam die ons daarmee gaat helpen. Als oud-speler natuurlijk bekend bij de club. Kjell krijgt de kans om bij ons zijn maatschappelijke loopbaan te starten.

De komende maanden worden gebruikt om onze selectie gericht te versterken. Fuat heeft daar uiteraard een belangrijke stem in, maar ook Ron Elsen die de functie van technisch directeur gaat vervullen. Ron hoeft daardoor geen dubbele baan meer te draaien, maar kan zich helemaal gaan richten op versterking van de selectie en onze jeugdopleiding. De komst van Fuat is dus een gerichte impuls voor het voetbal. Niet alleen in de technische staf, maar ook door de combinatie met Ron.

Jullie zien: ik heb er vertrouwen in. Onze sponsoren spreken hun vertrouwen uit, de technische staf idem dito. Ik weet dat voor velen van jullie het afgelopen seizoen teleurstellend was. Maar laten we er samen weer de schouders onder zetten. MVV heeft zijn supporters keihard nodig. Als bestuur, directie en technische staf gaan we laten zien dat het niet bij woorden blijft. Wij gaan ‘nao väöre. Gaot geer mèt?’

Hoe opportunistisch de voetbalwereld kan zijn, blijkt vandaag maar weer eens. Vorige week schreef ik mijn eindeseizoensblog, maar ik wil jullie toch nog een keer informeren over recente ontwikkelingen. Goed beschouwd is het eigenlijk de eerste blog van het seizoen 2019-2020. Een seizoen dat wij ambitieus tegemoet treden. Met een nieuwe trainersstaf, jullie hebben het gisteren kunnen lezen. Fuat Usta als nieuwe hoofdtrainer, Robbie Servais als assistent. Door de stage van Fuat twee seizoenen geleden, weten we welk vlees we in de kuip hebben. Zijn ervaringen als onder andere assistent van Guus Hiddink spelen daarbij ook in zijn voordeel. Robbie Servais gaat een belangrijke schakel worden tussen de jeugd en het eerste elftal. Hij wordt niet alleen assistent, maar ook trainer van de O19. Daardoor denken we talenten gerichter kansen te kunnen bieden. Om het simpel te stellen: liever een talentvolle jeugdspeler laten invallen dan een meer gearriveerde speler die eigenlijk niet mee kan met onze ambities. Want we zien nu inderdaad een aantal jongens vertrekken, maar wij zien dat intern vooral als doorselecteren. Willen we stappen zetten, moet de kwaliteit omhoog. Naast Robbie zoeken we nog een 2e assistent. Daarmee is de technische staf op oorlogssterkte. Het eerste interview van Fuat op L1, woensdag jl. na afloop van zijn presentatie, geeft heel goed weer waar we heen willen: richting Eredivisie, met een gezonde dosis zelfvertrouwen. Ik weet dat we in eerdere seizoenen iets bedachtzamer waren. Nu spreken we onze ambities hardop uit. Omdat  directie samen met bestuur  vinden dat MVV dat moet kunnen. De afgelopen seizoenen hebben laten zien dat de Play-Offs gehaald worden of binnen handbereik zijn. Nu is het tijd voor een volgende stap. Dat blijft niet bij woorden. Op de eindeseizoensactiviteit die volgde meteen na afloop van de trainerspresentatie is het al even aangehaald, en vanzelfsprekend wil ik dat ook bij jullie kenbaar maken: een vooraanstaande groep sponsoren heeft aangegeven de ambities en plannen van MVV te delen. Zij committeren zich (opnieuw) aan de club en ondersteunen de plannen met een financiële injectie. Geld dat voornamelijk bedoeld is voor ons spelersbudget. Naast die investering zijn we in gesprek met partners voor het shirtsponsorschap voor komend seizoen en wordt verder gewerkt aan de verbetering en uitbreiding van ons sponsorbestand. Kjell Knops is  de nieuwe naam die ons daarmee gaat helpen. Als oud-speler natuurlijk bekend bij de club. Kjell krijgt de kans om bij ons zijn maatschappelijke loopbaan te starten.

De komende maanden worden gebruikt om onze selectie gericht te versterken. Fuat heeft daar uiteraard een belangrijke stem in, maar ook Ron Elsen die de functie van technisch directeur gaat vervullen. Ron hoeft daardoor geen dubbele baan meer te draaien, maar kan zich helemaal gaan richten op versterking van de selectie en onze jeugdopleiding. De komst van Fuat is dus een gerichte impuls voor het voetbal. Niet alleen in de technische staf, maar ook door de combinatie met Ron.

Jullie zien: ik heb er vertrouwen in. Onze sponsoren spreken hun vertrouwen uit, de technische staf idem dito. Ik weet dat voor velen van jullie het afgelopen seizoen teleurstellend was. Maar laten we er samen weer de schouders onder zetten. MVV heeft zijn supporters keihard nodig. Als bestuur, directie en technische staf gaan we laten zien dat het niet bij woorden blijft. Wij gaan ‘nao väöre. Gaot geer mèt?’