Bezoek aan Oosterbeemd door MVV Maastricht

Op dinsdag 20 december, héél vroeg in de ochtend kwamen selectiespelers samen met trainers en staf in Valkenburg bij Zorgcentrum Oosterbeemd in het hart van Valkenburg aan. De slaap nog net uit de ogen gewreven verrasten zij de bewoners van dit Zorgcentrum van Sevagram met een gezamenlijk kerstontbijt. Normaal eten de bewoners ’s ochtends op hun kamer, dus dit was voor hen een hele spannende morgen. Zeker toen er allerlei foto’s werden gemaakt en TV Maastricht opnames maakte.

Deze dames en heren, waarvan sommige al op zeer hoge leeftijd (102 jaar en 96 jaar oud) maar nog even kwiek, gingen al snel aan de verschillende ontbijttafels in gesprek met de spelers. De spelers en staf verzorgden de bewoners op hun beurt goed door voor hen bordjes met brood en beleg te halen en zelfs de boterhammetjes voor hen te snijden op een heel professionele manier.

De vrijwilligers van SMPM hadden al vanaf 07.00 uur het ontbijtbuffet klaar gemaakt met daarop croissantjes, fruit, roomboter, zalm, vlees, kaas, jam, ’n eitje, jus d’orange en appelsap en gingen ruim rond met koffie en thee. Voorzitter Paul Rinkens zei in zijn welkomstwoord, dat hij zelf  zelden zo’n uitgebreid mooi ontbijt voorgezet kreeg en wenste vervolgens iedereen smakelijk eten,  mooie kerstdagen en een heel gezond 2012.
Inmiddels was iedereen al een keer langs het ontbijtbuffet geweest en werd er rondgegaan met kerstbrood en saucijzenbroodjes. Veel spelers zorgden voor een tweede bordje of koffie en thee voor hun oude tafelgasten. Daarbij werd veel gelachen en hier en daar nog wat geflirt met de ‘mooie jongens’, zoals een bewoonster dat ondeugend zei.
Tot slot werd er door de leiding van Oosterbeemd een toost op het nieuwe jaar uitgebracht en natuurlijk ging dat niet zonder een glaasje echte bubbels.
Met gevulde buik maar vooral een tevreden gevoel weer iets moois voor ouderen te hebben gedaan vertrok de selectie weer richting Klein Geusselt.
En aan de ogen van de bewoners was te zien dat zij zich heerlijk verwend voelden, ze gaven dan ook een stevig applaus voor de organisatie van deze Verwenzorg: MVV Maastricht, SMPM en Sevagram.

MVV Maastricht nieuws